Projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem oraz duże okna antracytowe i pomysłem na garaż pod budynkiem Zobacz projekt

Jest to piękny projekt nowoczesnego domu z częścią usługową w Krakowie. Główna bryła budynku już stoi, mogliśmy przejść się po wnętrzach i zobaczyć budynek z zewnątrz. 

Zapraszam do zapoznania się z publikacją naszego pprjektu w portalu IDEA-DOMU

Specjalnie na potrzebę tej publikacji napisaliśmy oszerny artykół o tym projekcie. 

Zapraszam do zapoznania się z artykułem.

Zapraszamy do galerii zdjęć z realizacji naszegfo projektu osiedla domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Młodzieżyt w Krakowie. 

Niedawno dodaliśmy na strona peojekt bardzo fajnego osiedla domów jednorodzinnych naszego autorstwa. 

Dziś podaję link dla osób które chciały by zamieszkać w takim domku, bo właśnie na stornie naszego Klienta  ruszyła ich sprzedaż: 

ZAMIESZKAJ PRZY UL. MŁODZIEŻY 35 W KRAKOWIE

INFORMACJA ODNOŚNIE FUNKCJONOWANIA PRACOWNI

jmsSTUDIO W OKRESIE ZAGROŻENIA WIRUSOWEGO

SPOWODOWANEGO PRZEZ KORONAWIRUS (COVID-19)

Prezentujemy dziś dzie wizualizacje pięknego osiedla domów modułowych nad jeziorem na Mazurach. Budynki zostały zaprojektowane w naszej pracowni na indywiddualne zlecenie producenta budynków modułowych firmę SUN&LIFE ze Śląska.

Aby w pracy było miło... 
by coś zielonego było... 
by pachniało żonkilami... 
my zadbamy sobie sami !!

Dziś z przyjemnością informuję że kolejny projekt naszego autorstwa został opublikowany na portalu " Dom z Cegły " , zapraszam do odwiedzin strony portalu i zapoznania się z naszym projektem indywidualnym tego domu jednorodzinnego pod Krakowem: https://domzcegly.pl/projekty-architektow/dzc-0210

Tym razem troszkę inna forma projektu niż zwykle, czyli ramach pomocy charytatywnej  przy organizacji dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Krakowie, ciesząc się że możemy pomóc  stworzyliśmy logo imprezy i projekt pamiątkowej nalepki okolicznościowej. Efekt tych działań można zobaczyć poniżej:

Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować klika zdjęć z budowy domu według naszego projektu. Budowa powoli dobiega końca i budynek zaczyna wyglądać coraz spektakularnej.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok