Architekt Kraków projekt indywidualny rezydencja z basenem - willa Kraków z taras drewniany i pomysł na elewację dla dom marzeń

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez mgr inż. arch. Jolanta Smolarska
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Domy jednorodzinne Nowoczesna architektura

Piękna bryła z kilku brył prostych, klasyczne dach dwuspadowe , jasne elewacje , wewnętrzny dziedziniec typu atrium dla prywatności i duży basen z włoską pergolą GIBUS to dom marzeń pod Krakowem. 

Dziś prezentujemy właśnie taki projekt. Pomysł na rezydencję nowoczesną to indywidualny projekt domu typu willa pod miastem z widokiem na góry autorstwa  jmsSTUDIO architekt-krakow.pl 

Na dom parterowy z dachem dwuspadowym skąłda sie kilka brył prostych klasycznych z dachami dwuspadowymi połączonych przewiązka ze szklany dach. Dom posiada duży taras drewniany , letnia jadalnia na tarasie oraz basen zewnętrzny z pergolą. 

Willa z basenem to idealny pomysł na projekt indywidualny domu letniego lub projekt ekskluzywnego domu pod wynajem. 

Rezydencja z basenem i dużymi tarasami pozwala cieszyć się dom z widolkiem na góry. 

DOm nie jest duży ale przez podział układu funkcjonalnego na kilka brył sprawia wrażęnie rozłożystej duża rezydencja. 

Zastosowanie spokojnej kolorystyki elewacje i dach w ciepłych jasnych kolorach sprawia że dom ma klimat jak dom śródziemnomorski lub w stylu dom toskański projekt.

Taki dom pozwala też przerobić projekt rezydencji na projekt domu pod wynajem z projekt ekskluzywnych apartamentów w górach z basenem .