Projekt nowoczesnego eko budynku usługowo mieszkalnego z naturalną zieloną elewacją z roślin w centrum miasta

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Nowoczesna architektura Adaptacje i przebudowy Budynki wielorodzinne Budynki usługowe
Masz pytania? Zadzwoń!
Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.
601-671-182

pon.-pt. 9:30-17:00

Piękna ekologiczna zielona elewacja z roślin to projekt budynku usługowo mieszkalnego z drewnianymi dekoracyjnymi lamelami

PIĘKNA EKOLOGICZNA ZIELONA ELEWACJA Z ROŚLIN TO PROJEKT BUDYNKU USŁUGOWO MIESZKALNEGO Z DREWNIANYMI DEKORACYJNYMI LAMELAMI

W projekcie ekologicznej elewacji budynku usługowego z częścią mieszkalną, zaprojektowano zieloną elewacje. Na elewacji zaprojektowano system nawadniania i specjalnych donic dla roślin. Rośliny na elewacji budynków usługowych i mieszkalnych w miastach to nowoczesny trend eko designu w architekturze.
duże aluminiowe okna i dekoracje z drewna to pomysł na indywidualny projekt budynku usługowo mieszkalnego z nowoczesną zieloną eko elewacją

DUŻE ALUMINIOWE OKNA I DEKORACJE Z DREWNA TO POMYSŁ NA INDYWIDUALNY PROJEKT BUDYNKU USŁUGOWO MIESZKALNEGO Z NOWOCZESNĄ ZIELONĄ EKO ELEWACJĄ

Nowoczesny projekt trendy budynku to designerska elewacja zielona z naturalnych roślin. W projekcie budynku z fotowoltaiką i bankiem energii oraz pompą ciepła i projektem odzysku wody deszczowej zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań projektowych. Budynek usługowo mieszkalny z zieloną elewacją to pomysł na ciekawy projekt indywidualny budynku o prostej nowoczesnej bryle.

Zapraszamy do zapoznania sę z naszym nowym

projektem eko budynku z zieloną elewacją.

W budynku zaprojektowano piękną zieloną elewacje z naturalnych roślin które dzięki specjalnemu systemowi donic i nawadniania mogą funkcjonować na pionowej nowoczesnej elewacji tworząc unikatową architekturę.

Przy realizacji projektów  budynków typu plomba w miastach ważne jest ,

by budynki wpisywały sie w tkankę miasta ale wnosiły też nową jakość i by projekt budynku usługowego był trendy i w zgodzie z panującymi kierunkami rozwoju architektury.
Ponieważ w miastach jest coraz mniej zielni, modne staje sie wprowadzanie roślin na elewacje budynków.
Pionowe zielone ogrody na elewacjach bardzo uatrakcyjniają projekt indywidualny budynku usługowo mieszkalnego i wprowadzają do tkanki miejskiej dodatkową zieleń.

W projekcie budynku usługowego ważne są detale wykończeniowe.

Całości projektu dopełniają drewniane pionowe panele elewacyjne drewniane oraz ładne duże przeszklenia w stolarce aluminiowej.
Pomimo że bryła budynku jest prosta by maksymalnie wykorzystać walory działki. To elewacje z roślinami są bardzo efektowne. Przestrzenności elewacji dodają lekkie balkony mieszkań z górnych kondygnacji.

Odnawialne źródła energii w projekcie budynku usługowego,

to bardzo ważna kwestia. Zastosowania pompy ciepła w połączeniu  z fotowoltaiką pozwala zaprojektować budynek usługowo mieszkalny dużo bardziej zrównoważony energetycznie i [przyjazny środowisku.
Budynek z nowoczesnymi instalacjami jest też projektem budynku bardzo autonomicznego energetycznie, zwłaszcza jeżeli zaprojektuje się dodatkowy bank energii dla fotowoltaiki oraz zrobi się projekt  odzysku wody szarej z deszczówki

Polecamy nasze usługi w zakresie projektów indywidualnych innowacyjnych ekologicznych budynków usługowych

o nowoczesnej formie architektonicznej. Takich jak Projekt nowoczesnego budynku usługowego z roślinami na elewacji. Zielone elewacje to przyszłość.