Architekt Kraków – Projekt indywidualny małego domu na wsi w starym siedlisku o rustykalnym charakterze pod Krakowem

03 architekt Kraków projekt rustykalnego domu na wsi w starym siedlisku pod Krakowem
Połączenie jasnego tynku i cegły w jasnym piaskowym kolorze z ciemnym dachem w kolorze antracytowym to elementy tworzące piękną elewacje, o klasycznym wyglądzie w projekcie małego domu na trudnej działce w starym siedlisku pod Krakowem. Do domu dostawiona jest wiata na parkowanie samochodu, którą zamyka lekka drewniana pergola która z czasem porośnie bluszcz lub winogron
04 architekt Kraków projekt rustykalnego domu na wsi w starym siedlisku pod Krakowem
Projekt indywidualny domu jednorodzinnego pod Krakowem na małej trudnej działce w starym siedlisku zakładał zachowanie studni i stworzenie budynku o rustykalnym charakterze z regionalnymi detalami architektonicznymi i ciekawym pomysłem na prostą elewacje z białym tynkiem i drewnianymi oraz ceglanymi elementami dekoracyjnymi.
02 architekt Kraków projekt rustykalnego domu na wsi w starym siedlisku pod Krakowem
W projekcie domu celowo zastosowano niezbyt duże okna , i piękną ozdobna balustradę drewnianą z klasyczną dekoracyjna kratą z listewek drewnianych. Takie zabiegi w połączeniu z elementami dekoracyjnymi z cegły umieszczonymi na jasnej elewacji pozwoliły stworzyć prosty projekt małego domku na wsi z regionalnych charakterem.
01 architekt Kraków projekt rustykalnego domu na wsi w starym siedlisku pod Krakowem
Projekt domu na wsi pod Krakowem doskonale wpisuje się w kontekst zabudowy starego siedliska.Bryła domu nawiązuje do istniejącej stodoły i starego domu rodzinnego które już od lat znajdują się na działce pod Krakowem. Dom został zaprojektowany na indywidualne zlecenie Klienta tak by dobrze wpisać się w trudną działkę, co bardzo dobrze się udało. Dom nie jest nowoczesny a lekko klasyczny w klasycznej bryle która dobrze pasuje do istniejącej zabudowy. Dodatkowo cegła i drewno na elewacji w połączeniu z jasnym tynkiem nadają projektowi domu ciepły wiejski charakter.
ZOBACZ INNE PROJEKTY