Projekt nowoczesnego domu rekreacyjno wypoczynkowego w górach na działce z widokiem

2017-12-jmsSTUDIO-architekt-kraków-projekt budynku-typu-stodoła-z-nowoczesną-elewacją-w-kolorze-czarnym
Na elewacji frontowej nowoczesnego budynku stodoła o funkcji rekreacyjnej zaprojektowana została rama stanowiąca mocny akcent dekoracyjny. Cała elewacja jest zaprojektowana odważnie w ciemnych kolorach z dodatkiem szarości betonu architektonicznego i drewna w ciepłym kolorze. Dzięki powyższym zabiegom pomysł na nowoczesną elewacje domu jest bardzo elegancki i oryginalny, nadając budynkowi charakter nowoczesnej architektury jednak przyjaznej dla człowieka.
2017-12-jmsSTUDIO-architekt-kraków-nowoczesna-elewacja-od-strony-ogrodu-z-dużymi-przeszkleniami-i-drewnem
Dzięki bardzo dużym przeszkleniom na elewacji ogrodowej, nowoczesny projekt domu typu nowoczesna stodoła otwiera się na ogród i górskie widoki zacierając granicę pomiędzy tym gdzie jest wnętrze a gdzie jesteśmy już na zewnątrz, pomaga w tym częściowo zadaszony taras który płynnie przechodzi , bez progu , w podłogę we wnętrzu budynku. Takie rozwiązanie projektowe tworzy oryginalną i ciekawą elewacje tego nowoczesnego domu i przyjazne miejsce do życia dla domowników.
2017-12-jmsSTUDIO-architekt-kraków-duże-przeszklenie-w-domu-rekreacyjnym-w-górach
Drewno jest szlachetnym naturalnym materiałem i dlatego bardzo lubimy stosować je na elewacje domów i innych budynków w celu przełamania monotonnej kolorystyki elewacji. Tak jak w przypadku tego nowoczesnego domu stodoły którego wiodącym kolorem elewacji jest antracyt i szarość, elementy drewniane pozwalają wprowadzić kolor, nadają elewacji dodatkowej szlachetności i ocieplają ją dzięki czemu prosta nowoczesna bryła domu zaprojektowana w szarych kolorach staje się bardziej przyjazna i zapraszająca.
2017-12-jmsSTUDIO-architekt-kraków-nowoczesne-wykończenie-strefy-wejścia-do-domu-betonem-architektonicznym-w-domu-letniskowym-w-górach
Nowoczesny dom stodoła potrzebuje nowoczesnego wyglądu który zapewnia mu elewacja łącząca antracytowy tynk z betonem architektonicznym. Bardzo prosta elewacja, z minimalną ilością detalu pozostaje ciekawa i dzięki dobremu połączeniu materiałów wykończeniowych i nietypowej odważnej kolorystyce w monochromatycznych kolorach czerni i szarości. W tym nowoczesnym projekcie domu stodoły zagospodarowanie terenu nawiązuje kolorystyką i materiałami do elewacji by cały projekt był spójny.
ZOBACZ INNE PROJEKTY