jmsSTUDIO – ARCHITEKCI

to autorska pracownia projektowa stworzona w 2004 roku przez Jolantę Smolarską i Michała Smolarskiego, absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Od czasu powstania w listopadzie 2004 roku do dnia dzisiejszego pracownia nieprzerwanie wykonuje projekty architektoniczne oraz projekty aranżacji wnętrz. Obecnie w jmsSTUDIO na pełny etat pracuje 5 architektów i stale na bieżąco współpracujemy z 8 pracowniami branżowymi oraz specjalistami i rzeczoznawcami.

Nasze bogate doświadczenie, zgrany i dobrze wykwalifikowany zespół projektowy w którego skład wchodzą architekci i architekci wnętrz absolwenci Kierunku Projektowania Wnętrz Krakowskiej Akademi Sztuk Pięknych ściśle współpracuje z branżystami z zakresu konstrukcji, instalacji sanitarnych oraz elektrycznych i wieloma innymi branżami.

Pozwala nam to na realizację dowolnego założenia inwestycyjnego czy projektowego jak i realizacje kompleksowych projektów i prowadzenie procesów inwestycyjnych wraz z prowadzeniem procedur administracyjnych. Wykonujemy projekty indywidualne dla obiektów komercyjnych i projekty budynków oraz projekty wnętrz. Każdy projekt nowoczesny czy projekt domu rustykalnego naszego autorstwa jest opracowywany jako projekt indywidualny dopasowany do potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio w którym można znaleźć najnowsze projekty jak i zdjęcia z realizacji naszych projektów.

NASZ ZESPÓŁ PROJEKTOWY

to grupa profesjonalistów połączona wspólną pasją tworzenia

"Pracownia Architektoniczna jmsSTUDlO s.c wykonywała na zlecenie naszej firmy prace projektowe. Wysoki poziom wykonywanych prac, terminowość oraz profesjonalna obsługa sprawia, iz jmsSTUDlO s.c jest pracownią godną polecenia."

Osiedle FI - Kierownik Działu Sprzedaży

Pragniemy polecić biuro projektowe jmsSTUDIO s.c. jako wiarygodnego partnera biznesowego, zespół wysokiej klasy projektantów, właściwie przygotowanych do rozwiązywania skomplikowanych problemów projektowych oraz szybkiej realizacji zamierzeń inwestycyjnych.

New Car Adamus SP. z O.O. - Prezes Zarządu

Pragę zapewnić, że biuro projektowe jmsSTUDIO s.c. w swojej pracy wykazało się dużą fachowością, wiedzą techniczną, profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Opracowany projekt spełniał wszelkie postawione wymagania, zaprojektowana przestrzeń odpowiada potrzebom, jest ergonomiczna i funkcjonalna.

Współwłaściciel ROLTIS - Barnaba Augustyniak

Projekt obejmował kompleksowe opracowanie wnętrz hotelu. Zrealizowana przestrzeń wnętrza w pełni uwzględnia nasze potrzeby pod względem funkcjonalności i ergonomii, a niepowtarzalny design i odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych w pełni odpowiada naszym aspiracjom. Współpraca począwszy od koncepcji do projektu wykonawczego przebiegała sprawnie i terminowo. Profesjonalizm oraz duże zaangażowanie projektantów sprawiły, że zrealizowane wnętrza cieszą naszych gości i pracowników.

Ruben-Hotel **** zielona Góra - Prezes Zarządu

Adamus Sp. z o.o. F.H C.A.M właścicel marki McArthur, Vesuvio i Catch Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "Best Pest" sp. jawna Concept Music Art Sp z o.o. HOTEL LENART **** - -PPH Ceramika Zesławice Sp. z o.o. Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi MPL Services Sp. z o.o. Qumak Secom S.A. Biene Sp. z o.o. Fundacja Studentów i Absolwentów UJ BRATNIAK