Projekt osiedla domów w zabudowie bliźniaczej

035148889
Projekt wykonany był na zaproszenie firmy deweloperskiej. Specyfiką terenu na jakim ma powstać osiedle był duży spadek terenu. Projekt budynków zakładał wykorzystanie dużej różnicy poziomów jako atut rozwiązań architektonicznych.
594882712
Na spadku terenu zaprojektowano schody terenowe, które służą do komunikacji między odrębnymi częściami działki. Poszczególne segmenty bliźniaków mogą różnić się detalami architektonicznymi, nadając im indywidualności.
086308934
Lokalizacja osiedla to teren o znacznym nachyleniu, stąd duże różnice poziomów między poszczególnymi segmentami domów w zabudowie bliźniaczej. Ciekawie wykorzystane różnice terenu podnoszą walory estetyczne projektu.
111665570
Osiedle położone w terenie o dużym spadku, nachyleniu. Architekci doskonale wykorzystali potencjał jaki daje nieregularny teren dla uzyskania ciekawej architektury. Znaczny spadek terenu wcale nie musi być barierą w projektowaniu, umiejętnie można wykorzystać kąt nachylenia terenu dla ciekawych rozwiązań architektonicznych.
209081919
Nowoczesne elewacje domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Horyzontalny układ budynków doskonale wpisuje się w teren - otaczający krajobraz.
037588261
Koncepcja urbanistyczna spokojnego osiedla pod Krakowem, zaciszna lokalizacja osiedla sprawiła, że architekci w projekcie zdecydowali się eksponować widoki i wykorzystywać otoczenie, tworząc miejsca prywatne typu balkony, tarasy itp.
547012286
Osiedle położone na terenie od dość dużym nachyleniu, umiejętnie wkomponowano budynku z spadek, dzięki czemu osiedle zyskało malowniczości. Elewację domów wykończono kamieniem naturalnym i tynkiem. Zastosowano balustrady szklane z pochwytem ze stali nierdzewnej.
678085280
Projekt koncepcyjny nowoczesnego osiedla domków jednorodzinnych położony na stoku o znacznym nachyleniu.Osiedle zaprojektowano w pięknej lokalizacji z widokiem na góry.
ZOBACZ INNE PROJEKTY