Projekt nowoczesnego mini marketu - to elegancki budynek usługowo handlowy z elewacją z szarej cegły i drewna pod Wieliczką.

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Nowoczesna architektura Budynki usługowe
Masz pytania? Zadzwoń!
Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.
601-671-182

pon.-pt. 9:30-17:00

Projekt nowoczesnego budynku usługowego z lokalem handlowym na sklep na parterze to proste i nowoczesne elewacje z cegły i drewna

PROJEKT NOWOCZESNEGO BUDYNKU USŁUGOWEGO Z LOKALEM HANDLOWYM NA SKLEP NA PARTERZE TO PROSTE I NOWOCZESNE ELEWACJE Z CEGŁY I DREWNA

Projekt nowoczesnego budynku usługowego z lokalem handlowym na sklep na parterze to proste i nowoczesne elewacje z cegły i drewna na których zastosowano duże okna aluminiowe w kolorze antracytowym. Komin spalinowy gazowy zewnętrzny to pomysł na elegancką dekoracje elewacji z pomocą elementów technicznych budynku. Elewacja wykończona drewnem - panele kompozytowe elewacyjne - to trwałe i funkcjonalne  rozwiązanie.
Szara cegła połączona z szarą blachą na rąbek to projekt elewacji w nowoczesnym projekcie budynku handlowo usługowego o prostej bryle i dachu dwuspadowym.

SZARA CEGŁA POŁĄCZONA Z SZARĄ BLACHĄ NA RĄBEK TO PROJEKT ELEWACJI W NOWOCZESNYM PROJEKCIE BUDYNKU HANDLOWO USŁUGOWEGO O PROSTEJ BRYLE I DACHU DWUSPADOWYM.

Szara cegła połączona z szarą blachą na rąbek to projekt elewacji w nowoczesnym projekcie budynku handlowo usługowego o prostej bryle i dachu dwuspadowym. Duża płaszczyzna ściany wykończona cegłą to bardzo efektowna dekoracja prostej elewacji która dodatkowo jest elewacją odporną na starzenie - łatwo można ją umyć i przez lata wygląda świetnie. Projekt budynku z dachem dwuspadowym zakłada zastosowanie pionowych podziałów i dużych okien w budynku by optycznie wydawał sie lekki i zgrabny.
  W projekcie remontu elewacji zastosowano elegancką szarą cegłę oraz pionowe lamele drewniane. Pozwoliło to na uzyskanie prostego nowoczesnego wyglądu elewacji która już była stara. Elegancka elewacja budynku handlowego jest bardzo ważna by budynek dobrze wyglądał. Projekt zakładał wymianę blachy na dachu na nowoczesna blachę na rąbek.

W PROJEKCIE REMONTU ELEWACJI ZASTOSOWANO ELEGANCKĄ SZARĄ CEGŁĘ ORAZ PIONOWE LAMELE DREWNIANE. POZWOLIŁO TO NA UZYSKANIE PROSTEGO NOWOCZESNEGO WYGLĄDU ELEWACJI KTÓRA JUŻ BYŁA STARA. ELEGANCKA ELEWACJA BUDYNKU HANDLOWEGO JEST BARDZO WAŻNA BY BUDYNEK DOBRZE WYGLĄDAŁ. PROJEKT ZAKŁADAŁ WYMIANĘ BLACHY NA DACHU NA NOWOCZESNA BLACHĘ NA RĄBEK.

W projekcie remontu elewacji zastosowano elegancką szarą cegłę oraz pionowe lamele drewniane. Pozwoliło to na uzyskanie prostego nowoczesnego wyglądu elewacji która już była stara. Elegancka elewacja budynku handlowego jest bardzo ważna by budynek dobrze wyglądał. Projekt zakładał wymianę blachy na dachu na nowoczesna blachę na rąbek.
Remont elewacji zaprojektowano tak by stary istniejący budynek dopasować do nowo projektowanego nowoczesnego budynku handlowo usługowego

REMONT ELEWACJI ZAPROJEKTOWANO TAK BY STARY ISTNIEJĄCY BUDYNEK DOPASOWAĆ DO NOWO PROJEKTOWANEGO NOWOCZESNEGO BUDYNKU HANDLOWO USŁUGOWEGO

Remont elewacji zaprojektowano tak by stary istniejący budynek dopasować do nowo projektowanego nowoczesnego budynku handlowo usługowego. Na remontowanej elewacji powiększono  okna i wymieniono stolarkę okienną, dodano dekoracyjne żaluzje zewnętrzne i wykończono front elewacji okładziną z kompozytu który wygląda jak drewno naturalne. Dzięki przebudowie elewacja wygląda nowocześnie i zachęca do odwiedzenia budynku handlowego.
 Nowoczesna elewacja budynku handlowego sklepu z dużymi oknami i żaluzjami zewnętrznymi aluminiowymi

NOWOCZESNA ELEWACJA BUDYNKU HANDLOWEGO SKLEPU Z DUŻYMI OKNAMI I ŻALUZJAMI ZEWNĘTRZNYMI ALUMINIOWYMI

Projekt remontu elewacji istniejącego budynku usługowego zakładał przebudowę wizualna elewacji tak by była elegancka i na czasie. Wymianie podległy stare okna a brudny tynk zastąpiły dekoracyjne drewniane i ceglane wykończenia.

Dzisiaj prezentujemy projekt budowy nowego  budynku usługowo handlowego

dla małego marketu i  projekt przebudowy sąsiedniego istniejącego  budynku handlowego. Nowy budynek został zaprojektowany jako klasyczna prosta bryła z dachem dwuspadowym wymaganym przez plan zagospodarowania przestrzennego. Na parterze zaprojektowany jest lokal handlowy dla sklepu - marketu a na piętrze przestrzeń usługowa.


Prosta nowoczesna bryła budynku handlowego została wykończona szarą cegłą i panelami kompozytowymi drewnopodobnymi co nadało elewacji bardzo elegancki wygląd.

Nie bez znaczenia dla nowoczesnego wyglądu budynku pozostają duże aluminiowe okna w kolorze antracytowym.

W przebudowie istniejącego budynku handlowego - sklep o dużej powierzchni - modernizacji podlegała elewacja.

Elewację  przebudowano tak by byłą atrakcyjna i nowoczesna oraz nawiązywała do nowo projektowanego budynku. Dlatego w projekcie przebudowy budynku handlowego zastosowano szarą cegłę i drewno - w tym w postaci pionowych lameli co pięknie nawiązuje do architektury nowoczesnego budynku usługowego projektowanego obok.

W projekcie obu budynków bardzo ważna była wysoka estetyka ich brył i wykończenia elewacji.

Projekt indywidualny budynków handlowo usługowych pozwolił stworzyć piękną nowoczesną architekturę nacechowaną ponadczasową elegancją i łatwą w utrzymaniu z racji na dobrej jakości materiały wykończeniowe.