Surowy i prosty - projekt domu nowoczesna stodoła dom w górach pod tatrami w stylu skandynawskim z drewno i kamień na elewacji z duże okna w Nowy Targ

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta. PROJEKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO DALSZEJ ODSPRZEDAŻY
Kategorie
Domy jednorodzinne Nowoczesna architektura

Tym razem przedstawiamy piękny i nietypowy projekt domu w stylu skandynawskim. Jest to projekt typu nowoczesna stodoła na trudnej działce ze spadkiem. Działka ze skarpą pozwalała na rozwiązanie projektu domu w sposób dom tarasowy z ogrodem tarasowym na kilku poziomach. 

Projekt domu z dachem dwuspadowym to dom stodoła w tym przypadku z pięknym drewnem na elewacji w kolorze szarym , deski elewacyjne montowane pionowo dają  bardzo ciekawy efekt na elewacji. Projekt elewacji z dużym przeszkleniem gwarantuje doświetlenie salonu. 

Dodatkowym bardzo ważnym elementem projektu domu nowoczesnego są dodatki z kamienia jak mury oporowe , kamień na elewacji czy kamienne murki ogrodowe. 

Projekt domu na trudnej działce w Nowy Targ pod Tatrami to pomysł na prosty i nowoczesny dom z dach dwuspadowy i drewno na elewacji w styl skandynawski.