Architekta dom własny Prosty i nowoczesny dom

pomysl_na_prosty_i_nowoczesny_dom_parterowy

Dom o prostej bryle doskonale wpisuje się w otoczający krajobraz. Architekt projektując obiekt szanuje otaczającą przestrzeń tworząc obiekt współgrający z otoczeniem. W terenie niezabudowanym odniesieniem dla projektu staje się przyroda i kształt zastanego terenu.

ciekawy_pomysl_na_parterowy_dom_jednorodzinny

Frontowa elewacja domu parterowego urozmaicona została przez aplikacje kolorystyczne. Ciekawym pomysłem są również aplikacje ze stali nierdzewnej przy oknach do pomieszczeń. Drobny detal sprawia, że budynek jest ciekawy i nowoczesny.

parterowy_dom_jednorodzinny_z_tarasem_i_duzymi_oknami

Budynek o prostej formie urozmaicony został ciekawymi uskokami w dachu i ścianach budynku. Zróżnicowany obrys ścian przykryto dachem dwuspadowym, zamykając bryłę w spójną całość estetyczną. 

nowoczesny_dom_parterowy_duze_okna_w_salonie

Dom parterowy posiada przestronny salon z dużymi oknami doskonale oświetlającymi wnętrze. Wysoki sufit nad salonem oraz duże okna sprawiają, że jest to przestronne i zalane światłem pomieszczenie.

nowoczesny_dom_z_dachem_dwuspadowym

Prosty i nowoczesny dom parterowy dzięki drobnym zabiegom estetycznym staje się interesujący i oryginalny. Dom posadowiony na dużym spadku terenu, mimo swoich rozmiarów, doskonale wpisuje się w otoczenie. Dach dwuspadowy pokryty został blachą trapezową, która nadaje nowoczesny charakter budynkowi.

nowoczesny_i_prosty_dom_polozony_na_duzej_skarpie

Dom wybudowano w dość trudnym terenie o znacznym spadku terenu i niekorzystnych warunkach gruntowych. Prosta bryła obiektu pośrednio wynika z ukształtowania terenu.

ZOBACZ INNE PROJEKTY