Architekt Kraków – dom jednorodzinny typu bliźniak z dwoma lokalami mieszkalnymi pod Krakowem – projekt deweloperski

architekt kraków projekt indywidualny domu jednorodzinnego bliżniak na dużym spadku z ciekawym wejściem i podjazdem
Strefę wejścia i podjazd pod budynek bliźniaczy wykończono w kolorach szarości z dodatkiem pięknego drewna elewacyjnego. Dodatkowo dla zadaszenia wejścia do budynku zastosowano stalowy daszek systemowy chroniący przed deszczem. Podjazd dla dwóch lokali mieszkalnych rozdzielono szpalerem zieleni - tuje - w designerskich donicach
architekt kraków projekt indywidualny domu jednorodzinnego bliżniak na dużym spadku z pomysłem na świetlik
Boczne elewacje budynku jednorodzinnego bliźniak na trudnej działce ze spadkiem pod Krakowem pokazują jak duży spad ma działka. Trzeba zwrócić uwagę na duże świetliki podłogowe przy wejściu do budynku którymi jest doświetlane z góry wnętrze pomieszczeń niższej kondygnacji wtopionej w teren.
architekt kraków projekt indywidualny domu jednorodzinnego bliżniak na dużym spadku z tarasem
Duże przesuwne okna na parterze od strony ogrodu pozwalają na wygodne wyjście na designerski taras i dalej do ogrodu. Przeszklenie okienne na piętrze również jest duże tak jak na parterze by wpuścić do wnętrza maksymalnie dużo światła. Bardzo dobrze robi wyglądowi elewacji drewno w ciepłym kolorze które bardzo dobrze wygląda z szarymi kolorami tynku i dachu.
architekt kraków projekt indywidualny domu jednorodzinnego bliżniak na dużym spadku z drewnianym tarasem z widokiem
Duży spadek trudnej działki o nietypowym dziwnym kształcie wykorzystano do tarasowego zaprojektowania elewacji ogrodowej budynku. Na piętrze powstał ładny drewniany taras zadasza taras terenowy z betonu architektonicznego wykonany na gruncie na poziomie niższej kondygnacji .
architekt kraków projekt indywidualny domu jednorodzinnego bliżniak na dużym spadku z pergolą i drewnem na elewacji
Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tym projekcie budynku typu bliźniak dla dewelopera jest zastosowanie stalowych pergoli wydzielających tarasy i gwarantujących minimum prywatności dla użytkowników.
ZOBACZ INNE PROJEKTY