Projekt indywidualny domu nowoczesnego w lesie w Rzeszowie z pięknym podcieniem i drewnem na elewacji oraz dachem dwuspadowym. Zobacz projekt

Konstrukcja stalowa do ekranu LED

Już stoi, tak główna konstrukcja nośna dla ekranu LED już stoi na budynku TAURON w Katowicach Related Site. Trwają ostatnie prace wykończeniowe.

 

W trakcie budowy został zmieniony typ samego ekranu , zamiast klasycznych kabinetów zastosowano nowatorskie rozwiązanie w postaci paneli z tworzywa sztucznego i żywicy. Dzięki nowej technologii ekran jest dużo lżejszy i praktycznie bezobsługowy. W celu zamontowania nowego typu ekranu LED, doprojektowaliśmy specjalną podkonstrukcję pośrednią, dzięki czemu nie była wymagana przebudowa głównej konstrukcji projektowanej pod inny system montażu ekranu .

Poniżej zdjęcia już wystawionej konstrukcji głównej montażu pierwszych paneli LED tworzących ekran na budynku K B P w Katowicach.

Ostatnie prace przy montażu konstrukcji stalowej dla ekranu led:

Konstrukcja stalowa na tle zachodu słońca i SILESIA CENTER:

Prace montażowe na wysokości wykonywali dobrze wyszkoleni pracownicy wysokościowi, zachowanie zasad BHP gwarantowało bezpieczną pracę:

Konstrukcja widziana z dołu , na zdjęciu widać specjalna tkaninę zabezpieczającą przed spadaniem przedmiotów:

Pierwsze panele LED już zamntowane:

Konstrukcja ekranu LED w całej okazałości , widać zamontowaną dużą część paneli LED:

Panele LED czekające na zamontowanie na konstrukcji stalowej