Bardzo ekskluzywny projekt indywidualny budynku jednorodzinnego z kilkoma fakturami na jasnej elewacji i dużymi przeszkleniami z dachem płaskim pod Krakowem. Zobacz projekt

Konkurs WYGRAJ KONCEPCYJNY PROJEKT INDYWIDUALNY podsumowanie I i II edycji

Ponad rok temu na naszej stronie pojawił się konkurs WYGRAJ KONCEPCYJNY PROJEKT INDYWIDUALNY . Naszym celem było zachęcenie inwestorów do realizacji odważniejszych projektów, pokazanie że mimo planu zagospodarowania terenu promującego domki ala „dworek” dobry architekt potrafi zaprojektować ciekawą architekturę. 

 

Poniżej, pomiędzy tekstem prezentujemy projekty które powstały w naszej pracowni w efekcie konkursu:

Dom z zielonym dachem i świetlikiem

Kolejnym celem konkursu było promowanie projektowania indywidualnego, które jest u nas mało popularne, a w ostatnich latach zostało mocno zmarginalizowane przez projekty domów typowych.

Nowoczesny dom dwupokoleniowy z basenem i sauną

Inwestorzy nie są świadomi jak wiele tracą kupując projekt typowy , pomimo iż pozornie zyskują bo jest on znacząco tańszy od projektu wykonanego na indywidualne zamówienie.

Nowoczesny dom dla czteroosobowej rodzinny

Ponieważ zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania i wybór zwycięzcy był naprawdę ciężkim zadaniem, szybko podjęliśmy decyzję o wznowieniu konkursu.

Ekologiczny dom parterowy

Przy drugiej edycji zainteresowanie nie malało i ponownie zostaliśmy zaskoczenie wspaniałymi opisami uzasadniającymi dlaczego to właśnie „ten” uczestnik konkursu ma zwyciężyć.Ponieważ w chwili obecnej trwa trzecia edycja konkursu WYGRAJ KONCEPCYJNY PROJEKT INDYWIDUALNY, warto podsumować poprzednie edycje.

Dom z płaskim dachem i garażem dwustanowiskowym

W obu edycjach wystartowało łącznie 37 osób, spośród których 5 zostało nagrodzonych .Dzięki konkursowi powstało 15 projektów koncepcyjnych nowych budynków. Do chwili obecnej zaowocowało to powstaniem dwóch projektów budowlanych z których jeden już ma pozwolenie na budowę a drugi uzyska je lada dzień. Jednocześnie powstają kolejne dwa projekty budowlane w oparciu o koncepcje wykonane dla zwycięzców.

Nowoczesny przeszklony dom 2 w 1

Tak duże zainteresowanie i pozytywny efekt poprzednich edycji spowodował start trzeciej edycji konkursu. Zachęcam więc wszystkich do udziału , ponieważ naprawdę warto.

Widok zielonego dachu nowoczesnego domu

Na koniec wszystkim startującym w trzeciej edycji życzę Powodzenia !! Michał Smolarski