Projekt nowoczesnego designerskiego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej Kraków- Bielsko

Pomysł na nowoczesną elewacje budynków szeregowych dla dewelopera z Bielska
Pomysł na projekt nowoczesnego budynku jednorodzinnego zakładał stworzenie prostej bryły budynku szeregowego w układzie schodkowym, jasnej kolorystyce z czarnymi dekoracjami, stolarką w kolorze antracytowym oraz wykończeniami z drewna elewacyjnego we wnękach balkonowych. Całość po podświetleniu tworzy niepowtarzalny efekt wizualny.
jmsSTUDIO-architekci-projekt-Kraków-podświetlenie-elewacji-i-bram-garażu-w-kolorze-białym-jest-ciekawym-pomysłem
W projekcie nowoczesnego budynku jednorodzinnego szeregowego postawiono na proste formy i jednolitą jasną kolorystykę. Bardzo duże znaczenie mają zaprojektowane detale i dekoracje w kolorze czarnym oraz antracytowa stolarka które nadają zabudowie industrialnego charakteru. Projektując nowoczesny dom trzeba pamiętać że detal jest równie ważny jak prosta nowoczesna forma domu.
jmsSTUDIO-architekci-projekt-Kraków-ciekawy-pomysł-na-projekt-nowoczesnego-tarasu-domu-jednorodzinnego-w-zabudowie-szeregowej
W prostym nowoczesnym projekcie domu jednorodzinnego , zaprojektowany został też taras tego budynku. Projekt nowoczesnego tarasu obejmuje takie elementy jak schody zewnętrzne , płyty z betonu architektonicznego, czarne stalowe balustrady czy podłogę z deski tarasowej.
jmsSTUDIO-architekci-projekt-Kraków-atrium-wewnętrzne-jest-przyjazną-przestrzenią-dla-mieszkańców-szeregówki-Bielsko
Projekt prostego nowoczesnego budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej posiada wewnętrzną przestrzeń dziedzińca- atrium która podnosi atrakcyjność zabudowy i dodatkowo pozwala na doświetlenie pomieszczeń światłem pośrednim
jmsSTUDIO-architekci-projekt-Kraków-piękna-jasna-elewacj-z-drewnem-i-nowoczesnymi-bramami-garażowymi-i-podświetleniem-LED
Elewacja została tak zaprojektowana by pomimo zwartej zabudowy szeregowej budynek sprawiał wrażenie lekkiego i delikatnego. Kolorystyka elewacji została zaprojektowana jako jasna z ciemnymi dekoracjami i antracytową stolarką okienną. Całość została podświetlona nowoczesnymi lampami elewacyjnymi.
Ciekawy pomysł na intymność w ogródku przyfdomowym w szeregówce
W projekcie nowoczesnego budynku jednorodzinnego z płaskim dachem i schodami zewnętrznymi zaprojektowano jasne elewacje wykończone tynkiem koloru białego z czarną antracytową stolarką okienną i lakierowanymi na czarno balustradami. Detale i dekoracje w kolorze czarnym dopełniają projektu. Budynek uzyskał industrialny charakter. Elementem ocieplającym elewacje i dodającym designerskiego wyglądu budynkowi jest drewno elewacyjne.
jmsSTUDIO-architekci-projekt-Kraków-ciekawy-pomysł-na-boczną-elewację-budynku-szeregowego-i-nowoczesna-elewacja-frontowa
Drewno elewacyjne stanowi element dekoracyjny na elewacji. Zastosowanie Drewna ociepla nowoczesną elewacje budynku w kolorze białym. Dla lepszego efektu zastosowano specjalne białe bramy garażowe a całości projektu budynku dopełniają czarne detale i dekoracje.
jmsSTUDIO-architekci-projekt-Kraków-w-atrium-budynku-szeregowego-zaprojektowano-nowoczesne-rozwiązanie-zieleń-naturalną
W projekcie nowoczesnego budynku jako ciekawy pomysł projektowy zastosowano atrium wewnętrzne. Jest to forma dziedzińca dostępnego dla mieszkańców dwóch domów jednorodzinnych szeregowych , która dodatkowo pozwala na doświetlenie wąskich traktów zabudowy.
Projekt atrium wewnętrznego w nowoczesnym budynku szeregowym
Stworzenie atrium pozwoliło na uzyskanie dodatkowej przestrzeni półprywatnej dla mieszkańców zespołu zabudowy szeregowej, oraz na dodatkowe doświetlenie wąskiego traktu budynku. W atrium zastosowano stolarkę w kolorze antracytowym oraz jasny bruk i ciekawe podświetlenie.
ZOBACZ INNE PROJEKTY