Projekt domu jednorodzinnego z atrakcyjnym tarasem dachowym

nowoczesny_dom_z_dodatkami_z_drewna

Przedstawiony dom łączy w sobie modernistyczny minimalizm z tradycyjnym roziązaniem ozdobienia elewacji za pomocą drewna. Biały tynk oraz ciemne drewniane panele doskonale ze soba współgrają a całości dopełniają akcenty z delikatnej szarości oraz dach z nowoczesnej blachy

zaluzje_zewnetrzne_projekt_domu

Duże przeszklenia świetnie doświetlają wnętrze oraz pozwalają cieszyć się widokami za oknem. Nadmiar słońca jest redukowany przez zewnętrzne żaluzje z mechanizmem sterującym sprytnie ukrytym w wartswie ocieplenia. Usytuowanie żaluzji na zewnątrz budynku jest najkorzystniejsze z punktu widzenia utrzymania komfortowej temperatury w gorące, letnie dni.

dom_z_dachem_bezokapowym

Zastosowanie dachu bez okapu pozwoliło ograniczyć detal do minimum oraz uzyskać czysta klarowną formę architektoniczną. Atutem domu jest obszerny, drewniany taras oraz liczne zadaszenia, które pozwolają cieszyć się z czasu spędzanego na świeżym powietrzu nawet w deszczową pogodę.

projekt_schodow_zewnetrznych_domu_jednorodzinnego

Dostęp na taras zapewniają schody stalowe o konstrukcji policzkowej. Ich ażurowa forma oraz biały kolor świetnie wpisują się w bryłę budynku równocześnie ją uplastyczniając.
Szeroka brama obsługuje wygodny dwustanowiskowy garaż wbudowany w formę domu.

pomysl_na_wykorzystanie_dachu_plaskiego

Wschodnia część domu została przykryta dachem płaskim. Pozwoliło to uzyskać dodatkową przestrzeń rekracyjną w postaci tarasu dachowego.

ZOBACZ INNE PROJEKTY