Prosty, nowoczesny dom wpisany w krajobraz.

212077290
Elewacja wschodnia domu nowoczesnego. Zastosowano wysokie doświetlenie holu głównego, dzięki temu niewielkie wnętrze zyskuje przestrzeni i światła. Połączenie cegły klinkierowej i jasnego tynku tworzy ciekawy, graficzny obrazek na elewacji. Nowoczesne, proste formy doskonale wkomponują się w otaczający krajobraz.
423007034
Garaż wkomponowany w uskok terenu, dach garażu stanowi taras. Duża różnica terenu pozwoliła na zrealizowanie garażu na poziomie piwnicy, duży zjazd w spadku został wykorzystany jako atut dla wyglądu nowoczesnego budynku domu.
132690389
Dach to piąta elewacja domu, należy więc zadbać o jej wygląd z równą precyzją co elewacje pionowe budynku. W projekcie zaproponowano wyjście z domu na zielony taras. Technologia wykonania takiego pokrycia nie jest trudna, ważna jest jednak precyzja wykonania przez wykonawcę. Decydując się na stropodach odwrócony pokryty zielenią należy precyzyjnie wybrać firmę budowlaną która ma doświadczenie w tego typu rozwiązaniach.
678697634
Architektura wkomponowana w krajobraz, doskonale wykorzystuje dużą różnicę poziomu terenu. Zróżnicowano wykończenie elewacji aby zdecydowanie odciąć od siebie poszczególne kondygnacje. Strefa przyziemia wykończona została cegłą klinkierową, natomiast ściany piętra wykończono tynkiem w kolorze jasnego kremu.
545455894
Dom z dużym tarasem i dużym przeszkleniem w jadalni. Ciekawym rozwiązaniem jest zadaszenie nad tarasem w formie ażurowej konstrukcji drewnianej. Delikatny cień rzucany przez zadaszenie sprawia, że wnętrze jadalni, po przez duże przeszklenie nie będzie nadmiernie nagrzewane. Wejście do budynku zaakcentowano po przez wykończenie elewacji cegłą klinkierową, jednocześnie architekt proponuje podkreślenie wejścia za pomocą aranżacji ogrodu. Proponuje się zasadzenie dominującego drzewa przed wejściem.
ZOBACZ INNE PROJEKTY